Festyn z okazji dnia dziecka

Już po raz dziewiąty gimnazjaliści z „ósmego” bawili się wspólnie z młodszymi kolegami na Skate Parku. Wspaniała pogoda, atrakcyjne konkursy, pokazy sprawiły, że na placu gościły tłumy maluchów i ich opiekunów. Festyn z okazji Dnia Dziecka rozpoczęły występy przedszkolaków, które tańczyły i śpiewały.

Do zabawy przyłączyli się także piłkarze z Łomżyńskiego Klubu Sportowego , gościliśmy Pawła Pronaja, Pawła Galińskiego, Alberta Rydzewskiego, Artura Łazara oraz Rafała Boguskiego (grającego aktualnie w mistrzowskiej drużynie Wisły Kraków), były pokazy, konkursy, wywiady, autografy- cieszymy się , że zawsze gotowi są nas wspierać.Wszyscy z zainteresowaniem oglądaliśmy popisy akrobatyki rowerowej w wykonaniu Grupy Show Bike, w składzie: Piotr Bielak (mistrz polski) oraz Michał Frodyma (mistrz województwa lubelskiego), która zaprezentowała skoki na rowerach nad poprzeczką i inne ekstremalne ewolucje, przeprowadzono także mini-zawody i konkursy dla miłośników dwóch kółek.

Gimnazjaliści rywalizowali w różnych konkurencjach sportowych, przedstawiali programy kabaretowe, prezentowali dorobek kulturalny różnych państw. Przeprowadzili też wybory Miss szkoły. Stoiska oferowały zmęczonym posiłek i napoje. Dochód z loterii i kawiarenek przeznaczyli na cele dobroczynne. Wiele emocji wzbudziły też występy grupy Capoeira (wywodząca się z tradycji afrykańskiej i brazylijskiej sztuka walki, której formy są rytmiczne, akrobatyczne i skupiają się na kopnięciach.)Członkowie Grupy Ratowniczej Polskiego Czerwonego Krzyża pokazali nam jak ratować ludzkie życie w sytuacjach jego zagrożenia i pomagali tym, którzy chcieli poznać tajniki ratownictwa medycznego. Uczestnicy zabaw, loterii i konkursów otrzymali cenne nagrody i upominki m.in. rowery ,mp3,mp4, telefony komórkowe, plecaki, miłe pluszaki, a wszystko to za sprawą ludzi dobrej woli - sponsorom, którym jesteśmy bardzo wdzięczni, a uśmiech na twarzach dzieci był dla nas najlepszą zapłatą. Do wspólnej zabawy zapraszamy za rok!

Do wspólnej zabawy zapraszamy za rok!

 

Najbliższe wydarzenia:
listopad 2017

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

Publiczne Gimnazjum nr 8 w Łomży
ul. Księżnej Anny 18
18-400 Łomża
tel. (086) 218-79-74
fax: (086) 218-79-74
e-mail: pg8lomza@wp.pl