Rok szkolny 2007/2008

Dyscyplina sportowa Miejsce Osiągnięcia Opiekun

Koszykówka chłopców klasy II-III

Gimnazjada Miejska chłopców I miejsce Włodzimierz Wójcik

Mistrzostwa Grupy Zachodniej Woj. Podlaskiego I miejsce i awans do finału wojewódzkiego
Finał Gimnazjady Województwa Podlaskiego II miejsce (już 8 raz na podium) oraz puchar „Fair-Play”
Klubowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego kadetów w koszykówce

IV miejsce

XIII Ogólnopolski Turniej Koszykówki
 w Wyszkowie
I miejsce
Międzynarodowy Turniej Koszykówki kadetów o Puchar Burmistrza Kętrzyna I miejsce

Koszykówka chłopców

klasy I
Gimnazjada Miejska

III miejsce

Klubowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików I miejsce– ( pierwszy zespół w historii koszykówki w Łomży, który wygrał klubowe Mistrzostwo Podlasia)

Siatkówka dziewcząt

Gimnazjadzie dziewcząt  kl I-III klas I-III w piłce siatkowej w Mistrzostwach Miasta Łomży

II miejsce

Daniel Chojnowski

Mistrzostwa Miasta Łomży w piłce siatkowej dziewcząt klas I – Łomża 2008r.

I miejsce
Półfinale i finale Mistrzostw Grupy Zachodniej w piłce siatkowej dziewcząt klas I –Wąsosz 2008r. II miejsce
Piłka  nożna Mistrzostwa miasta w Piłce Nożnej chłopców

I miejsce

Wojciech Pietruszewski Marcin  Mroczkowski

I miejsce w Finale Grupie Zachodniej
Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w Piłce Nożnej, (puchar FAIR PLAY) II miejsce

w województwie w Coca-Cola Cup Królem strzelców turnieju finałowego został Patryk Szymański

V miejsce
Finał Grupy Zachodniej Gimnazjady klas I (rocznik 94’) I miejsce

Trzech zawodników naszej szkoły powoływanych jest do kadry woj. Podlaskiego (Patryk Szymański, Maciej Malinowski, Adrian Mleczek )- uczestniczyli oni w rozgrywkach ogólnopolskich

Szachy Finał Grupy Zachodniej w kategorii chłopców

I miejsce

Ewa Sowa

Finalł Gimnazjady Województwa Podlaskiego w szachach chłopców (drużynowo), Skład:  Tyl Miłosz   II f, Dackiewicz Andrzej II f, Arszułowicz Norbert Szymański Adrian IIIb

IV miejsce

Finalł Województwa Podlaskiego w Turnieju Szachowym o „Złotą Wieżę” organizowanym przez Powiatowe Zrzeszenie LZS Skład: Tyl Miłosz   II f, Arszułowicz Norbert IIe, Szymański Adrian IIIb , Firangiz Idrisli   III e

III miejsce

Indywidualne Mistrzostwa Ligii Szachowej, Tyl Miłosz   II f, Arszułowicz Norbert IIe, Dackiewicz Andrzej II f. Czołowe miejsca zajęły również dziewczęta: Tyl Malwina I c, Firangiz Idrisli   III e