Rok szkolny 2010/2011

LAUREACI OLIMPIAD WOJEWÓDZKICH

LAUREACI OLIMPIAD WOJEWÓDZKICH:

Imię i nazwisko Klasa Przedmiot Nauczyciel
Piotr Sobociński III b historia Tomasz Chajęcki
Daniel Krukowski II g historia Iwona Bronowicz

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY
„ LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO

Imię i nazwisko Klasa Etap Przedmiot Nauczyciel
Piotr Sobociński IIIb Laureat historia Tomasz Chajecki
Piotr Trepanowski IIIb Finalista historia Tomasz Chajęcki

INNE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW:

Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcia Konkurs Nauczyciel
Alicja Walewska III d

finalistka

Wojewódzki Konkurs Biologiczny Grażyna Dworakowska
Agata Zyskowska

III a

Laureaci Wojewódzki Konkurs Plastyczny Agnieszka Wysocka
Izabela Fabin IIIc
Aleksandra Kołodziejska If
Patrycja Cieniewicz Ic Finalistka
Tomek Boguski IIId

Laureaci

Wojewódzki Konkurs Matematyczny Dorota Kowalewska
Piotr Zaborszczyk IIIc
Tomek Boguski IIId Laureaci Wojewódzki Konkurs Chemiczny Ewa Studencka
Katarzyna Kozłowska IIIe
Katarzyna Kozłowska IIIe Laureatka Wojewódzki Konkurs Fizyczny Sławomir Bączek
Sebastian Korzeniewski IIe Finaliści Wojewódzki Konkurs Informatyczny Janusz Kozakowski
Mateusz Gliński
Kamil Kordas IIId Wyróżnienie Informatyczna Liga Zadaniowa Krystyna Mierzwińska
Emilia Jarosińska IIIa IV miejsce - II etap olimpiady XIX Międzyszkolna Olimpiada "Promocja Zdrowego Stylu Życia" Ewa Sowa
Anita Czarnecka Ic Wyróżnienie "Szkolny blues" "Nie dokazuj"
"People are strange" 
XVIII Giełda Piosenki Ewa Urbanowska
Przemysław  Przestrzelki IIIc
Przemysław Przestrzelski IIIc Wyróżnienie  IV Edycja Konkursu Krasomówczego 
im. Hanki Bielickiej "Radość spod kapelusza"
Iwona Rejmer
Anna Baczewska IIc I miejsce 
"Uciekali";
"Kolęda dla nieobecnych"
Regionalny Konkurs Piosenki Świątecznej "Gwiazdkowe Nutki" Ewa Urbanowska
Anita Czarnecka Ic II miejsce
"Pada śnieg"
Kinga Sokół IIC III miejsce "Na całej połaci śnieg"
Katarzyna Modzelewska IIg Nagroda Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Krajobraz Polski - tradycje, współczesność i przyszłość" Agnieszka Wysocka
 Anna Baczewska IIc II miejsce Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej (konkurs regionalny) Ewa Urbanowska
Piotr Zaborszczyk IIIc Wyróżnienie Konkurs matematyczny ,,Kangur" Dorota Kowalewska
Kinga Olszewska IIIc
Emanuel Zarzecki IIe Wyróżnienie Konkurs matematyczny ,,Kangur" Katarzyna Niewińska-Blacha
Katarzyna Teresińska Ie
Adam Dmochowski Ic
Rafał Mieczkowski Id II miejsce Konkurs matematyczny ,,Czar Par" Katarzyna Niewińska  -Blacha
Adam Dmochowski Ic II miejsce Konkurs matematyczny ,,Czar Par" Katarzyna Niewińska  -Blacha
Adam Napiórkowski Ie IV miejsce
Marek Plisko Ie IV miejsce
Alicja Walewska IIId II miejsce Konkurs literacki ,,My nie palimy, nie pal i ty" Maria Buczyńska
    Wyróżnienie za spektakl ,,Życie jest miłością" Konkurs Dramat i tragedię pozostaw teatrowi Iwona Rejmer

Stypendyści PG8

Natalia Ruszczuk, Karolina Mroczkowska, Katarzyna Modzelewska, Adam Święćkowski,
Maciej Tercjak - Stypendia Prezydenta Miasta Łomża
Łukasz Pieńkowski  - Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego 

Najbliższe wydarzenia:
listopad 2017

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

Publiczne Gimnazjum nr 8 w Łomży
ul. Księżnej Anny 18
18-400 Łomża
tel. (086) 218-79-74
fax: (086) 218-79-74
e-mail: pg8lomza@wp.pl