Rok szkolny 2011/2012

Rok szkolny 2009/2010
 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2011/2012

Dyscyplina sportowa Nazwa dyscypliny Osiągnięcia Opiekun

Koszykówka chłopców

X Międzynarodowy Turniej Koszykówki chłopców w kategorii młodzików

II miejsce Włodzimierz Wójcik

Mistrzostwa Grupy Zachodniej II miejsce i awans do finału wojewódzkiego
Finał wojewódzki Podlaskiej Gimnazjady

II miejsce

VII miejsce

Klubowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego  Młodzików n U – 14 w koszykówce chłopców

III miejsce

Ogólnopolski  Turniej Koszykówki „ Igrzyka Nadwiślańskie 2012” w Wyszkowie.

III miejsce

 Ogólnopolski  Turniej Koszykówki „ Igrzyska Nadwiślańskie 2012” w Wyszkowie.

 III miejsce już 10 raz na podium
Koszykówka dziewcząt

Mistrzostwa Grupy Zachodniej Gimnazjady Województwa Podlaskiego w koszykówce dziewcząt i awans do finału.

I miejsce p. Daniel Chojnowski

Finał Gimnazjady Województwa Podlaskiego w koszykówce dziewcząt

II miejsce

II Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar dyrektora MG 1 w Zambrowie

V miejsce

VIII Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Działdowo

IV i V miejsce

IV Ogólnopolski  Turniej Koszykówki Dziewcząt „Gołków Cup” w Piasecznie

III miejsce
Mikołajkowy Turnieju Młodziczek
w Wysokim  Mazowieckim
II miejsce

 

 


Piłka nożna

Turniej Wojewódzki w Kolnie

I miejsce

Marcin Mroczkowski

Wojciech Pietruszewski

Mistrzostwa Miasta w  futsalu I miejsce

Półfinałach Grupy Zachodniej.

I miejsce

Finał Grupy Zachodniej

II miejsce

Finał Gimnazjady Województwa Podlaskiego IV miejsce

Coca-Cola Cup
Rozgrywki miejskie
Rozgrywki powiatowe
Rozgrywki  wojewódzkie/ćwierćfinał/

Marcin Świderski, Marcin Maliszewski są reprezentantami woj. podlaskiego
i reprezentują je w rozgrywkach ogólnopolskich


I miejsce
I miejsce
II miejsce
Lekkoatletyka

Gimnazjada Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej- drużyna dziewcząt.

III miejsce

Ewa Sowa,  Bartosz Kotowski

Sztafeta 4x100
Klaudia Brodowska, Paulina Kopacz, Kasia Modzelewska

II miejsce

Skok wzwyż
Klaudia Brodowska

I miejsce

Dystans 600m IV miejsce
Patrycja Sulewska, Ania Piotrowska

IV miejsce

Gimnazjada Grupy Zachodniej w Lidze Lekkoatletycznej  drużyna chłopców

IX miejsce

II edycja Zawodów Lekkoatletycznych Szkół Gimnazjalnych „Wiosna 2011/12” –dziewcząt

 I miejsce
II edycja Zawodów Lekkoatletycznych o Puchar Prezydenta Łomży II miejsce chłopców

Finały Województwa Podlaskiego:
Skok wzwyż - Sebastian Chyliński

III miejsce

Zajęcia taneczne ze wstążką

2 grupy – nowe układy taneczne – dziewczęta prezentowały je podczas:
- Współzawodnictwa Sportowego
  Szkół Gimnazjalnych o Puchar 
  Prezydenta
  Łomży „Zima 2012”
- Turniej Minikoszykówki Chłopców
 „Zima 2012”
- Mistrzostwa Grupy Zachodniej w 
  Koszykówce Chłopców
- Finale Wojewódzkim Podlaskiej 
  Licealiady w Futsalu
-
Podczas obchodów Święta Szkoły  
  taniec średniowieczny

III miejsce

Joanna wójcik

2 lutego (czwartek) 2012 roku w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich odbyły się zawody rekreacyjno-sportowe "Współzawodnictwo Sportowe Szkół Gimnazjalnych Zima 2012 o Puchar Prezydenta Miasta Łomża". Nasza szkoła w kategorii Gimnazjów zajęła drużynowo I miejsce w Łomży.

Stypendyści Prezydenta Miasta Łomża: Tomasz Boguski, Katarzyna Kozłowska, Karolina Mroczkowska, Justyna Snarska

Najbliższe wydarzenia:
wrzesień 2017

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

Publiczne Gimnazjum nr 8 w Łomży
ul. Księżnej Anny 18
18-400 Łomża
tel. (086) 218-79-74
fax: (086) 218-79-74
e-mail: pg8lomza@wp.pl