Rok szkolny 2011/2012

Rok szkolny 20011/2012

LAUREACI I FINALIŚCI OLIMPIAD WOJEWÓDZKICH:

Imię i nazwisko

Klasa

Etap

Przedmiot

Nauczyciel

Krukowski Daniel

III g

laureat

historia

Iwona Bronowicz

Teresińska Katarzyna

III e

laureat

historia

Iwona Bronowicz

Wesołowski Marek

III d

finalista

historia

Alicja Czarnocka

Nowik Paweł

II b

finalista

historia

Iwona Bronowicz

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY
„ LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO"

Imię i nazwisko

Klasa

Etap

Przedmiot

Nauczyciel

Karol Demiańczuk

III

laureat

historia

Tomasz Chajęcki

Daniel Krukowski

IIIb

laureat

historia

Iwona Bronowicz

INNE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW:

Imię i nazwisko

Klasa

Osiągnięcia

Konkurs

Nauczyciel

Natalia Sokołowska

III d

laureatka

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Marzena Kowalik

Paulina Gutowska

III g

Laureaci

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Eewa Studencka

Emil Kozłowski

III

Izabela Śmiarowska

III g

finalistka

Daniel Krukowski

III g

Laureaci

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

Agnieszka Wysocka

Patrycja Cieniewicz

II c

Patryk Plona

II e

Aleksandra Kołodziejska

II e

Adriana Mocarska

II e

Adrian Gawrych

II e

finalista

Justyna Snarska

 

Finaliści

Wojewódzki Konkurs matematyczny

Dorota Kowalewska

Emanuel Zarzecki

 

Dorota Zaorska

Rafał Szymański

 

Katarzyna Niewińska -Blacha

Paulina Zaręba

III

Finalistka

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Grażyna Dworakowska

Karolina Mroczkowska

III g

finalistka

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Kamila Zaręba

Daniel Krukowski

III g

finalista

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Anna Wojtkowska

Anna Barczewska "Warszawo ma”

III c

 

I miejsce

V Konkurs Poezji i Piosenki  Patriotycznej „Polska to My”

Ewa Urbanowska

 

Anna Baczewska
„Z tobą w górac

III c

II miejsce

V Festiwal Piosenki |
BIG-BIT

Anita Czarnecka „Dobranoc panowie”

II c

III miejsce

Anna Baczewska „Pamięć”

III c

I miejsce

XIX Giełda Piosenki /03.12.2011r./

Krzysztof Matlak „Przyszli
 o zmroku”

III c

III miejsce

Anna Baczewska „ Coraz bliżej święta”.

III c

III miejsce

W kategorii piosenki świątecznej

Natalia Archacka

II d

Finalistka

I Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Muzyce

Ewa Urbanowska

Adam Dmochowski
Katarzyna Teresińska

II c
II e

Bardzo dobry wynik

Konkurs matematyczny „Alfik”

K.Niewińska_Blacha

Emanuel Zarzecki

II e

dobry wynik

D.Zaorska
D. Kowalewska

Maja Klawinowska „Orfeusz i Eurydyka” fragm.

 

II e

Wyróżnienie

 

Konkurs recytatorski dla uczniów gimnazjów i szkół średnich ”Co nie jest wymówione zmierza do nieistnienia” na upamiętnienie 100 rocznicy urodzin Czesława Miłosza w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łomży

Agnieszka Korbel

 

Patrycja Malinowska

 

II miejsce

 

Konkurs organizowany przez Teatrzyk żywego słowa „Logos” i Klub Garnizonowy JW. 1511 w Łomży

Aleksandra Kołodziejska

 

III miejsce w etapie powiatowym

Konkurs ekologiczny „Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce”.

G. Dworakowska

 

 

Paulina Zaręba

 

Aleksandra Kołodziejska

Prezentacja „Po co nam martwe drewno?”

 

Etap wojewódzki w Białowieskim Parku Narodowym
Wyróżnienie II stopnia w kraju
Bardzo dobry wynik w kraju

Ogólnopolski konkurs Eko-Planeta „ Fascynująca przyroda polskich lasów.

G. Dworakowska

Patrycja Malinowska
Adam Dmochowski, Patrycja Malinowska, Paulina Zaręba, Paweł Nowik

 

Etap gminny

Konkurs
„Poznajemy parki krajobrazowe Polski”

G. Dworakowska

  I a Wyróżnienie Konkurs Krasomówczy im. Simony Kossak – „Krajobraz słowem malowany” I. Rejmer

Jowita Żołowicz

 

wyróżnienie

Konkurs „Przysłowia niemieckie"

M. Kosiewicz

Żaneta Gajewska

 

 

II miejsce

 

Konkurs „Leichte Lekturen” organizowanym przez Goete Instytut

M. Kosiewicz

Sebastian Filipkowski

 

Wyróżnienie

Frohe Ostrn- Osterkarten – Międzyszkolny Konkurs na Kartkę Wielkanocną

M. Kosiewicz

    Wyróżnienie Łomża moje miasto M. Kosiewicz

Adam Dmochowski

II c

Bardzo dobry wynik

Konkurs matematyczny „Kangur”

K. Niewińska-Blacha

Chojnowski Jakub Chojnowski Mateusz,
Jarosiński Łukasz

III e I miejsce Powiatowy Konkurs BRD Janusz Kossakowski

Adam Zduńczyk

II e

I miejsce

II edycja Informatycznej Ligi Zadaniowej organizowanej przez Akademicką Szkołę Ponadgimnazjalną

Janusz Kossakowski

Jakub Lipiński
Marek Wesołowski

II e
III d

wyróżnienie

Krystyna
Mierzwińska

    Wyróżnienie

Łomża moje miasto – projekt
SODMiN Łomża

Barbara Pisarska
Ewa Nadolnik

Emanuel Zarzecki

II e

Bardzo dobry wynik Konkurs matematyczny „MAT”

D. Zaorska

 

Marek Wesołowski
Karolina Kamińska

III d dobry wynik D. Kowalewska
Jakub Chojnowski   III miejsce Międzyszkolny Konkurs Multimedialny „Maria Skłodowska-Curie Życie i dokonania. E. Studencka

Katarzyna Modzelewska

 

III g

 

II miejsce 

Międzyszkolny Konkurs fotograficzny „Łomża jakiej nie znacie”.

Anna Wojtkowska

 

Wiktoria Staniurska

III g

II miejsce w kategorii „Przyroda”

Sandra Staniurska Katarzyna Modzelewska
Daniel Krukowski
Ania Kołodziejczyk
Ania Dąbrowska

III g
III g

III g
III c
III e

II miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs „Dobre Rady na Elektroodpady Anna Wojtkowska
Przemysław Wysk
Patrycja Jurkiewicz
Marta Kościelecka
III

III
II

I miejsce

III miejsce
Wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moja Rodzina” ROK w Łomży

Agnieszka Wysocka

Ewelina Bandzul

III d

Nagroda

Konkurs plastyczny „Sport w Łomży

Agnieszka Wysocka

Kinga Zaorska Przemysław Wysk
Krzysztof Matlak

IIIb
|
III b

Wyróżnienia

II nagroda

Patrycja Jurkiewicz
Izabela Barcicka Paulina Szczyrów
Klaudia Płaczek

 

 

Wyróżnienia

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny” Zapraszam Księcia Mazowieckiego Janusza I

Agnieszka Wysocka

Jakub Bączek

Ola Wierzbicka
I

W ekspozycji znalazły się prace
Nagrody

Powiatowy konkurs fotograficzny „Sport w Fotografii”

Agnieszka Wysocka

Żaneta Gajewska

Paulina Dzieniszewska



III c
  Ogólnopolski konkurs plastyczny” Makulatura to nie śmieć Agnieszka Wysocka


2 lutego (czwartek) 2012 roku w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich odbyły się zawody rekreacyjno-sportowe "Współzawodnictwo Sportowe Szkół Gimnazjalnych Zima 2012 o Puchar Prezydenta Miasta Łomża". Nasza szkoła w kategorii Gimnazjów zajęła drużynowo I miejsce w Łomży.

Stypendyści Prezydenta Miasta Łomża: Tomasz Boguski, Katarzyna Kozłowska, Karolina Mroczkowska, Justyna Snarska

Najbliższe wydarzenia:
listopad 2017

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

Publiczne Gimnazjum nr 8 w Łomży
ul. Księżnej Anny 18
18-400 Łomża
tel. (086) 218-79-74
fax: (086) 218-79-74
e-mail: pg8lomza@wp.pl