Rok szkolny 2013/2014

New Page 1 Rok szkolny 2009/2010

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2013-2014

Dyscyplina sportowa Nazwa dyscypliny Osiągnięcia Opiekun

Koszykówka chłopców

Mistrzostwa Łomży

I miejsce  Włodzimierz Wójcik

Mistrzostwa Grupy Zachodniej

I miejsce

Finał Gimnazjady Województwa Podlaskiego 11 raz na podium

III miejsce

Klubowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Koszykówki Kadetów

II miejsce

II Ogólnopolski Turniej Koszykówki "Łomża Cup 2014”

II miejsce 
XIV Ogólnopolski Turniej Koszykówki Młodzików „ Igrzyska Nadwiślańskie” w Wyszkowie III miejsce
Ogólnopolski Turniej Koszykówki im. A. Grzegorzewskiego w Olsztynie II miejsce
Ogólnopolski Turniej Koszykówki w Piasecznie III miejsce

Rozgrywki strefy mazowiecko-podlaskiej eliminacji MP kadetów. Michał Roszkowski reprezentował województwo podlaskie w półfinałach OM w koszykówce.

VII miejsce
Koszykówka dziewcząt

IX Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt „TOP – OLSZTYNEK 2013”

IX miejsce Daniel Chojnowski

Półfinał i finał grupy zachodniej woj. podlaskiego, awans do najlepszej „ósemki” podlaskiej  gimnazjady

I miejsce

IX Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Działdowo pod patronatem Starosty Działdowskiego „Zima Cup 2013”

III miejsce

Podlaska gimnazjada

V miejsce

II Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt Łomża Cup”o Puchar Prezydenta Miasta Łomża

VII miejsce


Piłka nożna

II miejsce w Mistrzostwach Miasta w futsalu chłopców.

I miejsce

Wojciech Pietruszewski

I miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej. I miejsce

Finał Gimnazjady Województwa Podlaskiego w futsalu chłopców

Awans do Finału Województwa Podlaskiego w turnieju Coca-Cola Cup.

III miejsce

 

Lekkoatletyka

LA dz. Zawody Szkół Gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Łomży

II miejsce dziewczęta, II miejsce chłopcy

Ewa Sowa, Bartosz Kotowski

 

Finał Grupy Zachodniej LA gimnazjum dziewcząt

III miejsce dziewczęta

Skok w dal Olszewska Karolina

I miejsce

Skok w dal Łomotowska Patrycja

II miejsce

Skok w dal Nowacka Wiktoria

III miejsce

Skok wzwyż Lipińska Izabela

III miejsce
100 m przez płotki Gajewska Żaneta III miejsce
Skok wzwyż: Chyliński Sebastian I miejsce
Skok wzwyż: Daniło Dawid II miejsce
Pchnięcie kulą : Brutkowski Damian I miejsce
Sztafeta 4x100 m III miejsce
Mistrzostwa Łomży w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Łomotowska Patrycja
Wiszowata Magda

Drużynowo IV miejsce


III miejsce
III miejsce

Mistrzostwa Miasta w sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych dziewcząt II miejsce
Mistrzostwa Miasta w Gimnazjadzie w LA drużynowo III miejsce
100m pł Żaneta Gajewska IIIb I miejsce
300m pł Magdalena Wiszowata             
Skok wzwyż Żaneta Gajewska IIIb I miejsce
Skok wzwyż Lipińska Izabela III miejsce
Skok w dal Olszewska Karolina IIIe I miejsce
Skok w dal Łomotowska Patrycja III miejsce
Sztafeta 4x100

Żaneta Gajewska IIIb
Olszewska Karolina  IIIe
Łomotowska Patrycja IIIb
Janicka Anna IIb

I miejsce
Zawody LA Szkół Gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Łomży II miejsce

Bieg na 100m

Jakacka Wiktoria rocznik 2000
Janicka Anna rocznik 1999
Owczyńska Izabela
Olszewska Karolina IIIe rocznik 1998
Żaneta Gajewska IIIb
Ogonowska Anna



I miejsce

II miejsce
III miejsce
I miejsce
II miejsce
III miejsce

Bieg na 300m

Przychodzeń Marlena rocznik 2000 Dziubińska Karolina
Modzelewska Martna rocznik 1999
Łomotowska Patrycja rocznik 1998
Sebczyńska Karolina
Choińska Aleksandra

.

II miejsce
I miejsce
I miejsce
I miejsce
II miejsce
III miejsce

Bieg na 600m

Chojnowska Katarzyna Ia



II miejsce

Skok w dal

Siekierska Aneta rocznik 1999
Olszewska Karolina rocznik 1998
Łomotowska Patrycja
Ogonowska Anna

.

II miejsce
I miejsce
II miejsce
III miejsce

Rzut piłeczką palantową

Bieńczyk Dominika rocznik 2000
Zabora Wiktoria
Siekierska Edyta rocznik 1999
Janicka Anna


I miejsce
III miejsce 
II miejsce
III miejsce 
Finały województwa podlaskiego w Gimnazjadzie LA- Białystok

Skok w dal
Olszewska Karolina

Pani Ewa Sowa otrzymała statuetkę za I miejsce wśród n-li

 


 IV miejsce

Półfinał Gimnazjady Grupy Zachodniej Województwa Podlaskiego w LA drużynowo

Skok w dal
Dominik Mieczkowski

Skok wzwyż
Chyliński Sebastian

Pchnięcie kulą
Brutkowski Damian

VII miejsce chłopcy




III miejsce


I miejsce


I miejsce

Finał Gimnazjady  Województwa Podlaskiego w LA

Pchnięcie kulą
Brutkowski Damian

Skok wzwyż
Chyliński Sebastia

 



I miejsce


III miejsce

Najbliższe wydarzenia:
listopad 2017

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

Publiczne Gimnazjum nr 8 w Łomży
ul. Księżnej Anny 18
18-400 Łomża
tel. (086) 218-79-74
fax: (086) 218-79-74
e-mail: pg8lomza@wp.pl